Участь в засіданні чергової 48 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання

Дата: 26.04.2024 16:39

Сьогодні, 26 квітня 2024 року відбулась чергова 48 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання, в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

Депутатами було опрацьовано ряд питань та  прийнято відповідні рішення.

На розгляд сесії виносились питання:

- Про внесення змін до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на території Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки».

- Про  безоплатне прийняття до комунальної власності Піщанської селищної територіальної громади матеріальних цінностей.

- Про внесення змін до контракту з директором Комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради в частині матеріального забезпечення директора.

Також депутати підтримали внесення змін до рішень попередніх сесій, а саме тих, що стосувались передачі міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції, бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік.

Затверджено План формування мережі закладів загальної середньої освіти Піщанської територіальної громади на 2024-2027 року.

Опрацьовано ряд земельних питань.

Затверджено звіт про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року.