Відбулось чергове засідання оперативного районного штабу

Дата: 02.05.2024 16:12

Під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, за участі голів територіальних громад району, відбулось засідання оперативного штабу. В роботі також взяли участь керівники силового блоку району, члени оперативного штабу.

Головам територіальних громад району було наголошено на виконанні  завдань, які поставлено  Начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим  з продовження заходів щодо будівництва інженерних споруд по лінії державного кордону в межах Тульчинського району. Присутні обговорили та дійшли рішення щодо співфінансування будівельних робіт з боку територіальних громад району.

Також будо заслухано доповідь  начальник Тульчинського районного  відділу  поліції Національної поліції у Вінницькій області Національної поліції України Василя Костишена щодо організації заходів безпеки під час святкування Великодня.

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк проінформував про створення комендатури Тульчинського району  у місті Тульчин із зоною відповідальності в межах Тульчинського району та призначено коменданта. Комендатура розміщена за адресою м.Тульчин, вулиця Свидніцького, 5, телефон 04335 22372.

Під час засідання розглянуто питання стану мобілізації людських та транспортних ресурсів в районі в квітні 2024 року, проведення заходів мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району.

Члени оперативного штабу опрацювали питання активізації заходів призову військовозобов’язаних по мобілізації (алгоритм дій органів державної влади, органів військового управління і територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки щодо активізації призову військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації).

За результатами засідання оперативного штабу дані відповідні доручення та встановлені терміни їх виконання.