Перемогли фашизм - переможемо і рашизм!

Дата: 08.05.2024 12:12

«Ніколи знову».  8 травня ми відзначаємо День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Згадуємо полонених, яких винищували у таборах смерті. Згадуємо мирних жителів, які стали жертвами воєнного лихоліття. Згадуємо тих, хто був насильно вивезений на примусові роботи.

Понад 8 млн людей загинуло лише в Україні під час війни 1939-1945 років.

У наш час, коли українська держава знову зіткнулась з жорстокою агресією, цей день набуває особливого значення.

В кожному куточку нашої неньки, хвилиною скорботного мовчання та покладанням квітів до меморіальних комплексів, пам’ятників,  ми згадуємо тих, хто віддав своє життя у Другій світовій війні та російсько-українській війні в ім’я миру та перемоги .

Як тоді, так і зараз ми відстоюємо, боремося та тримаємось з усіх сил задля майбутнього своєї держави, яка по праву є частиною європейської спільноти.

З нагоди відзначення Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, у громадах району відбулись заходи в яких взяли участь керівництво району, громади, працівники структурних підрозділів та громадськість.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!

Нехай мужність та відвага наших предків надихають нас сьогодні.
Пам’ятаємо минуле, боремось за майбутнє!