Медаль " За військову службу Україні " та ордена «За мужність» ІІІ ступеня вручили родинам загиблих захисників Вапнярської громади

Дата: 08.05.2024 16:33

Сльози матерів, батьків, дружини, друзів крають серце, нагадуючи наскільки жорсткою і несправедливою є ця війна.

Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із начальником першого відділу Тульчинського РТЦК та СП, підполковником Олегом Кучеруком та Вапнярським селищним головою Олександром Горенюком вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців Вапнярської громади.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указів Президента Україна, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:

— молодшого сержанта ПАДНЕВИЧА Сергія Олександровича (посмертно);

— молодшого сержанта МУЖЕЙКА Євгена Борисовича (посмертно).

Солдата ГИРЖЕУ Дмитра Петровича нагороджено медаллю «За військову службу Україні» (посмертно).

Посадовці висловили слова співчуття та підтримки батькам, дружинам, дітям з приводу гіркої втрати рідних людей. Доземний уклін та велика вдячність Героям—захисникам.

Життєва зірка Падневича Сергія  Олександровича, жителя села Антопіль згасла 17 серпня 2023 року, поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області.

Останній бій Мужейка Євгена Борисовича відбувся 13 березня 2022 року на   Антонівському мосту Херсонської області.

Марківчанин, Гиржеу Дмитро Петрович загинув 14 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання, в районі виконання завдань за призначенням в ході ведення бойових дій в населеному пункті Мар’їнка Донецької області.

Після вручення відзнак, присутні відвідали Алею Слави загиблим Героям Вапнярської громади, поклали квіти до портретів Захисників та підніжжя Меморіалу одвічної боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Ми завжди будемо пам’ятати наших Героїв, які віддали найцінніше – своє життя – за мир, свободу і незалежність України!