Відкрито реєстрацію на Всеукраїнський тренінг для представників і представниць, які працюють у новостворених молодіжних та дитячих організаціях
Захід відбудеться 24-26 червня 2024 року у Тернополі. Метою події є підвищення компетентностей у роботі з молоддю в умовах війни та післявоєнний період.
У межах заходу учасники й учасниці поговорять про екосистему молодіжної політики в Україні, головних гравців державної молодіжної політики, трикутник співробітництва, сталі партнерства з державою та ключі до успішної діяльності ГО.
Зареєструватися на участь у тренінгу можна до 16 червня 2024 року за посиланням: http://surl.li/ukloi
Зазначимо, що тренінг організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською військовою адміністрацією за підтримки проєкту «EU4Youth: залучення та розширення можливостей молоді», що співфінансується Європейським Союзом та урядом Федеративної Республіки Німеччина.