ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Партію ліків для боротьби з тромбозами судин отримала Вінниччина від французьких та українських благодійників

Дата: 20.08.2024 15:55
Кількість переглядів: 144

Як зазначила Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, 6900 упаковок «Ловеноксу» та понад 1300 упаковок «Клексану» доправили на Базу спеціального медичного постачання. Обидва препарати антитромботичної дії і використовуються для широкого спектру захворювань, пов'язаних із кровообігом.

коробки з медичними препаратами

Зокрема, такі ліки необхідні хворим на тромбоз глибоких вен, людям з гострим коронарним синдромом (інфарктом міокарда), легеневою тромбоемболією (ТЕЛА), важкими інфекціями (у тому числі COVID), дихальною і серцевою недостатністю. Їх також використовують для профілактики венозних ускладнень у хірургічних пацієнтів.

«Препарати відповідно до потреб будуть розподілені між медичними закладами вторинного та третинного рівня», - зауважила Наталя Заболотна.

Гуманітарний вантаж в область передала Асоціація «Медична і благодійна допомога Франція-Україна», ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» та ТОВ «Санагро Україна».

За словами посадовиці, на початку року ця французько-українська команда уже надавала благодійну допомогу у вигляді протипухлинних препаратів для Подільського онкоцентру.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь