ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Cпецпогашення поштової марки «Все буде Україна!» відбулось під час урочистостей до Дня Прапора України

Дата: 23.08.2024 11:58
Кількість переглядів: 170

На Замковій горі сьогодні погасили марку «Все буде UA!», приурочену до 33-ї річниці проголошення незалежності України.

Поштова марка виготовлена у формі мапи України та символізує собою національну єдність і цілісність нашої країни.

До сьогоднішньої події, АТ «Укрпошта» виготовила спеціальний штемпель «Все буде Україна!».

У церемонії спецпогашення марки взяли участь: Перша заступниця Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, командир в/ч 3008 Західного оперативно – територіального об’єднання НГУ полковник Валентин Сірак та директор з розвитку мережі Вінницького регіону АТ «Укрпошта» Оксана Шабанова.

«Ця марка продовжує випуск 2019 року «Слава Україні!», який здобув «золото» на Nexofil Award 2020 в категорії «Найбільш оригінальний формат марок у світі»,- зазначила Наталя Заболотна.- На марці можна розгледіти, як мати обіймає своє новонароджене дитя, де мати – символ України, а дитя – майбутнє нашої держави».

Автор зображення– художник Нікіта Тітов.

Нагадаємо: у1994 році до 3-ї річниці Незалежності України, Укрпошта випустила поштовий блок, на якому вперше була зображена мапа України. Особливість також полягала у тому, що це була перша марка надрукована в Україні.

Все буде UA!

Слава Україні!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь