ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2025 11:37
Кількість переглядів: 130

У цей день в Україні і світі вшановують пам’ять мільйонів людей, які стали жертвами одного з найжорстокіших злочинів в історії людства.

зображення з написом "27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту"

Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна зазначила, що під час Другої світової війни нацистський режим знищив мільйони євреїв та представників інших національностей, керуючись ненавистю, фанатизмом і расизмом.

«Сьогодні ми згадуємо не лише жертв, а й тих, хто, ризикуючи власним життям, рятував людей від смерті, приховуючи їх або допомагаючи втекти. Їхній героїзм та людяність є прикладом сили духу й гуманності», - підкреслила посадовиця.

День пам’яті жертв Голокосту — не лише нагадування про жахливі сторінки історії, а й заклик до сучасного світу. Він звертає увагу на те, що жорстокість і ненависть продовжують забирати життя. Україна сьогодні теж стикається з геноцидом, коли російська агресія знищує мирних громадян, руйнує міста і села, змушує мільйони людей шукати прихистку.

Наталя Заболотна зауважила, що день пам’яті жертв Голокосту — це ще один заклик до єдності в боротьбі за мир: «Усі народи мають право на свободу, рівність і безпеку, незалежно від їхньої національності, віри чи мови. Світло добра і справедливості завжди має перемагати темряву».

Пам’ятаємо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь