ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тижневий дайджест важливих подій Вінниччини

Дата: 03.03.2025 10:36
Кількість переглядів: 129

Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по території України. Минулого тижня повітряна тривога лунала на Вінниччині 7 разів.напис "Тижневий дайджест важливих подій Вінниччини" на зеленому фоні та герб Вінницької області

Завдяки нашим Силам безпеки та оборони в області ситуація стабільна. Будь ласка, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Бережіть себе і своїх близьких!

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України знищено 6 крилатих ракет Х-101, 665 ударних БпЛА типу Shahed, 179 розвідувальних БпЛА, 173 БпЛА інших типів.

Керівництво ОВА долучилось до участі у Корейсько-Українській конференції 2025. Головні теми - співпраця між країнами у сфері політики й безпеки, економіки та післявоєнної відбудови, гуманітарної допомоги, взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Детальніше – за посиланням

В ОВА провели засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення. Обговорили основні напрямки щодо надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту.

Більше – за посиланням

Відбулося засідання Ради безбар’єрності. Йшлося про виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбарʼєрного простору в Україні.

Детальніше– за посиланням.  

Керівництво ОВА на зустрічі з експертами програми Polaris обговорили питання про впровадження та надання якісних послуг ветеранам у громадах, зокрема у сфері соціальної підтримки, працевлаштування та реабілітації.

Детальніше – за посиланням.

На засіданні Колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА підсумували роботу галузі за минулий рік та визначили пріоритети на 2025 рік.

Деталі – за посиланням. 

На засіданні колегії Департаменту фінансів ОВА підбили підсумки роботи фінансових органів області з питань надходження доходів місцевих бюджетів за минулий рік, окреслили завдання на поточний.

Подробиці – за посиланням.

На черговій 64 сесії обласної Ради депутати висловили свою позицію з приводу Заяви Верховної Ради України про підтримку демократії в Україні в умовах агресії російської федерації.

Детальніше – за посиланням.

У третю річницю повномасштабного вторгнення на Вінниччині вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Більше - за посиланням.

У Вінниці на знак спільної боротьби за свободу підняли національний прапор кримськотатарського народу.

Подробиці за посиланням.

Фахівців з Вінниччини відзначили за внесок у будівництво фортифікаційних споруд у Покровському районі.

Детальніше – за посиланням.

У Гущинецькому училищі відкрили навчально-практичний центр для слюсарів-ремонтників. Лабораторію та майстерню облаштували в межах проєкту «100 майстерень».

Детальніше – за посиланням.

На Вінниччині відкрили виставку «Проєкт 24. Мистецтво через усвідомлення», присвячену подіям повномасштабної війни.

Детальніше – за посиланням.

Дякуємо всім, хто щодня допомагає наближати нашу Перемогу! Працюємо далі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь