ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На честь загиблих Героїв Томашпільської громади відкрито Алею пам’яті «Вони загинули за Україну»

Дата: 17.10.2025 16:22
Кількість переглядів: 100

Сергій, Олександр, Валерій, Сергій, Руслан, Микола, Сергій. Сім імен жителів Комаргорода Томашпільської громади. Хтось із них тут народився, навчався, зростав, проживав, знайшов прихисток під час російсько-української війни.  Вони були різні за віком та вподобаннями. Проте, вони були єдині у прагненні свободи, миру і незалежності. Усіх  їх об’єднала війна.  Вони взяли до рук зброю та всі, як один, стали на захист Батьківщини. Проте, на превеликий жаль усіх їх вбила росія.

Сьогодні в селі Комаргород Томашпільської громади урочисто відкрито Алею пам’яті «Вони загинули за Україну». Рідні, школярі, молодь, односельці, представники місцевої влади та духовенства прийшли віддати шану сімом Героям, які загинули за Україну.

Пам'ять про Сергія Борденюка, Олександра Загороднюка, Валерія Мельника, Сергія Бойка, Руслана Копиченського та Миколи Северина не згасне. Вони є взірцем мужності та звитяги, вірності Батьківщині. Їх вклад у вільне майбутнє України  неоціненний.

Ця Алея пам’яті буде місце вічної скорботи і глибокої шани. Нагадування про те, що свобода має занадто високу й болючу ціну.

Вічна шана Героям!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь