ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна провела зустріч із керівниками закладів фахової передвищої освіти Вінниччини

Дата: 19.12.2025 07:51
Кількість переглядів: 152

За словами посадовиці, це надзвичайно важлива складова освітньої системи області. Саме тут навчається молодь, яка вже завтра працюватиме в громадах, на підприємствах, у медицині та соціальній сфері. У складний воєнний час ця робота набуває особливої ваги.

Сьогодні у закладах фахової передвищої освіти Вінниччини навчаються понад 17,5 тисяч студентів. За цією цифрою – щоденна праця колективів, довіра молоді та відповідальність за майбутнє області. Попри всі виклики, освітній процес збережено, заклади працюють стабільно, підтримують внутрішньо переміщених студентів, дітей ветеранів і родин загиблих.

Під час зустрічі присутні детально проговорили виконання протокольних доручень попередньої наради.

Тож піднімали теми цифровізації освітнього процесу, впровадження сучасних управлінських рішень і розвитку міжнародних та бізнес партнерств.

Саме ці напрямки формують стійкість і дають закладам можливість розвиватися в нинішніх умовах.

Важливим є і адаптація освіти до Політики Героїв, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Для ветеранів і їхніх родин навчання часто стає важливим кроком до нового етапу життя, повернення до професійної діяльності та впевненості у завтрашньому дні.

«Окремо хочу подякувати директорці Вінницького технічного фахового коледжу – Світлані Василюк.

Зустріч відбулася саме на базі цього закладу, який є прикладом для всієї області.

Він послідовно розвивається завдяки співпраці з бізнесом та міжнародними партнерами, які інвестують у сучасні рішення й можливості для молоді», - зауважила Наталя Заболотна.

Саме в такій взаємодії тут створено ветеранський простір, технологічний простір, працює сучасна подкастерна, власне радіо та ще багато цікавого.

Завдяки таким просторам – освітній заклад став середовищем, де діти можуть навчатися розкривати свої здібності.

«Саме таким має бути сучасний освітній заклад – відкритим до партнерств, розвитку та потреб людей. Дякую керівникам і колективам за роботу та спільне прагнення розвивати освіту Вінниччини», - резюмувала Перша заступниця начальника ОВА.

#ОсвітаВінниччини



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь