ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Начальниця ОВА Наталя Заболотна поспілкувалась з воїнами «Хартії» Сергієм Жаданом та Володимиром Скориком

Дата: 01.03.2026 15:29
Кількість переглядів: 74

Про підтримку тих, хто тримає фронт, і тих, хто повернувся. Як зазначила посадовиця, патронатна служба «Хартії» повністю супроводжує бійця та його родину на всіх етапах: допомогу з документами, психологічну підтримку, постійну присутність на шляху відновлення й повернення до цивільного життя.

Корпус активно розвиває співпрацю з громадами. Вже відвідали майже всі громади Вінниччини.

Окрема частина розмови - про силу культури в часи війни.

Окрім закриття зборів на потреби ЗСУ, вона лікує - допомагає відволіктися, додає сил.

«Домовилися про проведення благодійних концертів, мистецьких й освітніх зустрічей, до яких також будемо залучати наших ветеранів», - зауважила Наталя Заболотна.

В кількох містах України вже діють «Хартія-Хаби» - просвітницькі простори, що об‘єднують людей навколо спільних цінностей.

«Виникла ідея створювати спільні заходи для молоді Вінниччини на базі обласного молодіжного центру - щоб наші діти росли з розумінням ціни свободи й поваги до наших оборонців», - підкреслила очільниця ОВА.

«Для мене честь отримати сьогодні подяку від «Хартії» за допомогу війську. Продовжуватимемо це робити й надалі, щоб наші захисники й захисниці мали все необхідне. Дякую за вашу службу, щиру розмову та спільне бачення того, як разом можемо робити ще більше - для ветеранів, для підтримки фронту й України», - резюмувала начальниця ОВА Наталя Заболотна.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь