18 травня – День Європи

Дата: 17.05.2019 09:23

Шановні тульчинці, дорогі друзі!
Від імені районної державної адміністрації і районної ради сердечно вітаємо всіх з гарним святом – Днем Європи.
В цей день ми святкуємо омріяну єдність Європи, спорідненість її народів і нашу законну причетність до неї. Тернистий шлях України до європейської цивілізації свідчить про головне: українці не мислять себе поза Європою – історичною колискою десятків унікальних народів і держав. В умовах глобальних змін у світі наша держава поступово, крок за кроком наближатиметься до високого європейського рівня життя і продуктивності праці. Кінцевий результат такого руху залежить від українського народу в цілому і від кожного з нас зокрема. Внутрішня стабільність, відсутність збройних конфліктів, злагодженість у діях дозволять нашому суспільству успішно вирішувати соціально-економічні питання, щоб досягти омріяної мети.
На тривалому, спільному шляху до Європи бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла, успіхів у всіх справах.
Зі святом, дорогі земляки!
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба
заступник голови районної ради Надія Григорьєва