19 листопада – День працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2017 15:09

Шановні працівники сільського господарства району!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Сільськогосподарська галузь є основою економіки району, надійним джерелом забезпечення сировиною переробних підприємств, запорукою добробуту наших людей. Соціально – економічна стабільність в державі, впевнений рух України до цивілізованого світу значною мірою залежить від результатів праці сільськогосподарських товаровиробників. Тому сільське господарство продовжує йти шляхом реформування та утвердження ринкових відносин.
Ваша праця важка, кропітка і досить часто залежить від погодних умов, соціально – економічних змін, але є впевненість, що ваша зразкова самовідданість, дивовижна працьовитість, професіоналізм, сердечна закоханість у рідний край подолають існуючі труднощі та суспільні негаразди. Доземний уклін, дорогі наші землероби, тваринники – всі ті, хто має високе і святе покликання – вирощувати хліб і до хліба! Велика і щира подяка за вашу працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку.
Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди й достатку в кожній домівці.
Голова районної державної адміністрації адміністрації
Микола Підболячний
Голова районної ради