22 грудня – День енергетика

Дата: 22.12.2018 07:48

Шановні працівники енергетичної галузі району!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика.
Кожний знає, що енергетична галузь – це основа економіки держави, ключовий елемент господарського комплексу району, запорука ефективного розвитку промисловості, сільського господарства, соціально-побутової сфери. Важливу роль у цій галузі відіграє забезпечення на належному рівні технічного забезпечення і безпеки праці трудівників. Високий професіоналізм, чіткість та оперативність у роботі притаманні нашим енергетикам завжди, а особливо за надзвичайних природних чи суспільних обставин.
Крім того, вирішальною умовою стабільної роботи енергетичних систем є вчасні і повні розрахунки за спожиту електроенергію. В цій роботі енергетикам мають сприяти органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, всі споживачі.
З нагоди професійного свята від усієї душі бажаємо вам, шановні енергетики, здоров’я і безмежного щастя, родинної злагоди і благополуччя, вагомих успіхів у роботі.
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба
заступник голови районної ради Надія Григорьєва