24 грудня – День працівників архівних установ

Дата: 22.12.2017 14:17

Шановні працівники та ветерани архівних установ!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Висловлюємо всім архівістам району найщирішу вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю. Адже ви працюєте з першоджерелами історії розвитку Тульчинщини, зберігаєте для наступних поколінь безцінні документи, що стосуються окремих громадян і родин, трудових колективів, населених пунктів і територіальних громад. Документальна історія рідного краю зберігається завдяки вашим працьовитим рукам і допитливому розуму.

Щиро і сердечно, від усієї душі бажаємо всім працівникам та ветеранам архівних установ району козацького здоров’я, щастя, добра, віри та оптимізму у краще майбуття, успіхів у праці, витримки і наполегливості, злагоди і миру.

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко