27-ї річниця аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2013 17:09

Зустріч керівництва області і району з чорнобильця
ми з нагоди 27-ї річниці аварії на ЧАЕС
26 квітня 2013 року в м. Тульчині відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та постраждалими громадянами, представниками територіальних громад району, а також представниками районних громадських організацій «Союз Чорнобиль України» (голова – Погребняк Микола Петрович), «Ліквідатори Чорнобиля» (голова – Грубий Василь Степанович). На зустріч прибув заступник голови обласної ради Степан Степанович Нешик. Після гарного тематичного концерту за участю Тульчинської народної аматорської хорової капели імені Миколи Дмитровича Леонтовича, офіційної частини з врученням подяк та інших винагород активістам громадського руху розглядались актуальні для постраждалих людей соціальні, медичні та інші питання. За результатами робочої зустрічі голова райдержадміністрації А.Бузік дав керівникам ряду структурних підрозділів райдержадміністрації та медичних закладів району конкретні доручення до виконання. Під час заходу всі учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх передчасно померлих від наслідків цієї планетарної аварії. Відбулось покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобиля (м. Тульчин).