30 липня – День працівників торгівлі

Дата: 28.07.2017 10:19

Дорогі друзі!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо всіх працівників торгівлі з професійним святом.
Ваша щоденна праця безпосередньо пов’язана з задоволенням матеріальних потреб населення. Від її якості у великій мірі залежить настрій, здоров’я, добробут людей. Без вашого професіоналізму, чуйності і відповідальності у стосунках з покупцями та відвідувачами неможливо уявити розвиток соціальної сфери району.
Зразкове обслуговування має стати візитною карткою Тульчинщини в динамічних умовах ринкової конкуренції. У свою чергу, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування будуть створювати сприятливі умови для розвитку вашої галузі, яка має, звичайно, свої проблеми, особливо у часи системних реформ.
В переддень професійного свята зичимо всім причетним до цієї важливої сфери діяльності, вашим родинам міцного здоров’я, творчих сил і натхнення, витримки і оптимізму, миру, щастя, добра, віри у майбуття України!
Голова райдержадміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко