4 листопада – День залізничника

Дата: 03.11.2017 07:49

Шановні працівники залізниці, ветерани галузі!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо з професійним святом – Днем залізничника.

Розвиток шляхів сполучення є важливою ознакою сучасної цивілізації. Залізниця поряд з автомобільним транспортом по праву відноситься до наймасовіших і останнім часом до найкращих видів транспорту України. Якісні та кількісні показники роботи української залізниці переконують, що галузь динамічно розвивається, постійно вдосконалюється, щоб задовольнити всі потреби пасажирів та клієнтів.

В Тульчинському районі плідно трудяться і користуються заслуженою повагою працівники Південно-Західної та Одеської залізниць. Підтримують активну життєву позицію ветерани галузі.

З нагоди професійного свята зичимо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, мирного неба, щастя і добробуту, злагоди і родинного тепла, успіхів у праці та всіх земних благ.

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко