4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Дата: 05.02.2014 13:05

Реалізації в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань було присвячене засідання «круглого столу», який відбувся на базі Тульчинського училища культури 4 лютого поточного року. Перед студентами, викладачами вищих навчальних закладів міста, представниками місцевих комунальних ЗМІ виступили: заступник голови райдержадміністрації Марія Колібабчук, завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Галина Роспутна, фахівці центральної районної лікарні та районного центру первинної медико-санітарної допомоги (РЦ ПМСД): лікар-онколог Ольга Грущанська; лікар - мамолог Олександр Герасимчук; завідувач районної жіночої консультації Галина Хмельнівська; завідувач Тульчинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини РЦ ПМСД Ольга Бондар.
Всі виступаючі акцентували увагу присутніх на необхідності дотримуватись здорового способу життя, брати участь у системних профілактичних оглядах відповідними спеціалістами, активізації роз’яснювальної роботи серед рідних та друзів з метою оперативного виявлення онкологічних захворювань та вчасного надання кваліфікованої медичної допомоги на всіх рівнях. Лікарі також розповіли студентській молоді про причини онкологічних захворювань, методи самообстеження, лікування та відповіли на запитання.
Фахівці галузі охорони здоров’я району переконували молодих людей, всіх присутніх у тому, що рак – це не вирок, а бережливе ставлення кожного до свого здоров’я, помірні фізичні навантаження – запорука тривалого, щасливого, активного життя.