4 вересня – День підприємця

Дата: 02.09.2016 08:05

Шановні підприємці Тульчинщини, усі, хто займається приватним бізнесом!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо з професійним святом – Днем підприємця.
Євроінтеграційні перспективи України залежать переважно від економічної сфери. Очевидно, що успішний розвиток країни залежатиме від приватного підприємництва, яке є найбільш динамічним і мобільним сектором економіки держави. Ваш вагомий внесок у поступове формування потужного «середнього класу» українського суспільства беззаперечний. Але сьогодні доля країни гостро залежить від нашого військового потенціалу, тому щиро дякуємо всім за солідарність і доброчинність, за широку громадську підтримку Збройних Сил України, цивільного населення, що постраждало від бойових дій.
Зважаючи на важливість розвитку індивідуальної економічної ініціативи, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування сприяють розвитку підприємництва в районі шляхом усунення будь-яких адміністративних перешкод для швидкої реєстрації і продуктивної діяльності. Ми впевнені, що держава і підприємці завжди будуть співпрацювати задля загальносуспільного добробуту, в спокійні та неспокійні часи. Бажаємо всім підприємцям Тульчинщини добра і здоров’я, злагоди і єдності, мирного неба, успіхів у бізнесі на благо народу України.
Зі святом, дорогі друзі!
голова районної державної адміністрації Микола Підболячний