6 грудня – День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2018 09:47

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України.
Конституційною функцією Збройних Сил України є оборона Вітчизни, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості. Протягом 2014 – 2018 років важкі випробування спіткали Українську державу та її захисників через внутрішні та зовнішні загрози. Військовослужбовці з честю виконують бойові завдання в зоні АТО, сприяють налагодженню мирного життя, запобігають терористичним проявам і агресії.
Щоденно у військових гарнізонах, на суходолі, в небі і на морі несуть бойове чергування наші земляки – оборонці, справжні патріоти України, спадкоємці і продовжувачі ратної слави старших поколінь. Збереження миру на нашій землі – ваш головний суспільний обов’язок.
Бажаємо усім військовослужбовцям, ветеранам Збройних Сил України міцного здоров’я, щасливого довголіття, злагоди і добробуту родинам, успіхів у бойовій підготовці, мирного неба. Слава героям України! Народ і армія – єдині!

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва