7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2015 09:48

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, ?депутати місцевих рад!
Від імені районної ради та районної державної адміністрації, щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!
Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до проблем жителів територіальних громад та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.
Ваша наполегливість і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток громади, якого очікують Ваші виборці.
Бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів!
Голова районної ради Олексій Авраменко
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний