8 червня – День працівників легкої промисловості

Дата: 06.06.2014 11:43

Шановні працівники та ветерани підприємств легкої промисловості району!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості.
Збереження та розвиток легкої промисловості – це індикатор рівня життя наших громадян, можливість придбання якісних і доступних по ціні товарів легкої промисловості вітчизняного виробництва. Важкі часи переживає ця галузь в районі, намагається залучати для цього внутрішні та зовнішні інвестиції, опирається на підтримку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Гордістю району є ветерани галузі, які присвятили багато років свого життя продуктивній праці, виконанню масштабних планів вітчизняного виробництва.
З нагоди професійного свята зичимо вам і вашим рідним, шановні працівники і ветерани галузі, міцного здоров’я, щастя, добробуту, вагомих здобутків і невичерпного оптимізму.
Голова районної
державної адміністрації Галина Роспутна