8 липня – День родини

Дата: 04.07.2013 09:42

Шановні жителі району, земляки!

Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають всіх жителів району з Днем родини.
Це свято з’явилося в нашому календарі лише два роки тому, але його суспільне значення неможливо заперечити. Родина, сім’я є самою надійною, звичною і природною ланкою суспільства. Ми бережемо кращі традиції та здобутки своїх родин, гордимося своїми предками, їхніми трудовими і бойовими звершеннями. Безліч людських родин утворюють протягом тривалого часу стабільні і творчі територіальні громади України – а це і є, власне, Український народ.
Незалежна Україна продовжує розвивати всі найкращі родинні традиції, вічні цінності священного сімейного вогнища. Завдання держави сьогодні – забезпечити належний соціальний захист і супровід молодих сімей, дітей в родинах, підтримка юних талантів, пропаганда здобутків ветеранів праці тощо.
З нагоди Дня родини зичимо землякам Тульчинщини всіх земних благ. Хай родинне тепло і затишок завжди зігрівають ваші серця, любов і злагода панують в сім’ях, здоров’я, щастя, добробут і оптимізм не залишають ваших осель. Зі святом, дорогі друзі!

Голова райдержадміністрації Голова районної ради

Анатолій Бузік Олексій Авраменко