9 серпня – День будівельника

Дата: 07.08.2015 15:44

Шановні працівники та ветерани будівельного комплексу району!
Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем будівельника.
Ваша щоденна, наполеглива праця завжди була і є почесною. Збудовані вами об’єкти житлового, соціально-культурного, виробничого призначення забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства. Гарні, зручні та якісні будівлі – окраса будь-якого населеного пункту, території, країни. В непростих економічних умовах працівники будівельних організацій Тульчинщини використовують нові форми і методи господарювання, перебувають в постійному пошуку замовників на будівельно – монтажні роботи як у районі, так і за його межами.
Бажаємо вам, шановні будівельники, мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових плідних звершень на благо земляків, в ім’я розбудови України!
Голова районної Голова районної
державної адміністрації ради