9 жовтня – Всесвітній день пошти

Дата: 09.10.2019 08:49

Шановні працівники поштового зв’язку!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо з міжнародним професійним святом – Всесвітнім днем пошти.
Поштовий зв’язок є однією з найважливіших суспільних галузей, що надає нашим громадянам ряд необхідних послуг: доставка листів і телеграм, газет і журналів, бандеролей і посилок, пенсій і переказів тощо. Тому без поштового зв’язку неможливо уявити нормальне життя людської цивілізації.
Соціально-економічний розвиток українського суспільства вимагає нових форм і методів роботи пошти, розширення та поліпшення якості надання послуг, над чим постійно працюють колективи Центру поштового зв’язку № 6 АТ «Укрпошта» Вінницької дирекції, ТОВ «Нова пошта». Щира подяка всім вам за щоденну, копітку працю на шляху вдосконалення галузі.
З нагоди Всесвітнього дня пошти адресуємо вам, шановні поштовики району, найщиріші вітання, бажаємо здоров’я і благополуччя, родинного тепла і злагоди, значних трудових здобутків.
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба
заступник голови районної ради Надія Григорьєва