Аграрний семінар у Сільниці

Дата: 22.08.2018 09:56

21 серпня 2018 року в с.Сільниця СТОВ «Авангард» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Демонстрація вітчизняної селекції зернової та технічної групи культур ТОВ АФ «Сади України», в якому взяли участь заступник Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Темченко В.В., керівники районних структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку, керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств, фермери, керівництво та представники ТОВ АФ «Сади України», компанії «Конкорд», ПМП «Лотірон», представники банківських установ.
Під час семінару було проведено огляд демо-посівів соняшнику, презентаційні польоти безпілотників для обробітку сільськогосподарських культур, обговорено використання теплогенераторів на альтернативних видах палива для сушки кукурудзи, державні програми підтримки АПК.