Агро - 2015

Дата: 28.04.2015 10:40

На виконання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 квітня 2015 року № 149 „Про організацію підготовки до проведення XXVII Міжнародної агропромислової виставки «Агро - 2015» доводимо до відома, що з 3 по 6 червня 2015 року на території НК «Експоцентр України» (м. Київ, проспект Ак. Глушкова,1) відбудеться XXVII Міжнародна агропромислова виставка «Агро - 2015».
Мета проведення «Агро - 2015» вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.
Організатори виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України. Розпорядник виставки: ТОВ «ТД Промфінінвес» (Київська обл., Баришівський р-н, смт Баришівка, вул. Комсомольська,! 1).
Контактні телефони для більш детальної інформації: 67-08-33/67-08-37, 068-290-71 -02, 097-198-07-07, електронна адреса vinagroupr@.in.vn.ua.