Агросемінар за підтримки обласного депутата Лариси Білозір

Дата: 18.04.2018 15:57

18 квітня 2018 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради м. Тульчина відбувся районний семінар щодо державних програм підтримки аграрного сектору. Відкрили семінар голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко та ініціатор заходу – депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір. В роботі семінару взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Глізнєцов, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко, міський, селищні, сільські голови (секретарі), сільськогосподарські товаровиробники району.
Відбулася демонстрація серії анімаційних відеороликів Мінагрополітики України, що розповідають про державні програми підтримки аграріїв. Згідно порядку денного, про державну підтримку аграрного сектору повідомив заступник директора, начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Заїка. Про проведення процесу ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин виступила представник Вінницької філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» в Тульчинському районі Вікторія Ісмаїлова. Механізм компенсації вартості витрат, понесених суб’єктами господарювання через банківські установи, роз’яснили представники банків, що підписали з Мінагрополітики України Меморандум про загальні засади співробітництва: від Укгазбанку – Андрій Гафа, від «Приватбанку» - Сергій Пріян, від «Ощадбанку» - Роман Білик. Про санітарно-протиепідемічне забезпечення весняно-польових робіт повідомила заступник начальника управління, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Галина Роспутна.
Після обговорення та виступів з місць були підведені підсумки семінару з метою подальшої співпраці.