Актуальні питання апаратної наради

Дата: 03.03.2015 11:39

2 березня 2015 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації в 2014 році (доповідав начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації В.Глізнєцов); 2) Про виконання доручення стосовно заходів щодо забезпечення ефективного економічного розвитку Вінницької області, подолання збитковості підприємств та збільшення бази оподаткування на 2015 рік (доповідала заступник начальника управління економіки райдержадміністрації О.Могилівська); 3) Про стан виконання державного та місцевих бюджетів за два місяці поточного року (доповідали начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Шевчук, начальник Тульчинського відділення Немирівського ОДПІ Головного управління Міністерства доходів у Вінницькій області Л.Пастушенко).

Під час розгляду питань порядку денного голова райдержадміністрації зауважив, що за підсумками минулого року в районі знаходяться на належному рівні мобілізаційні процеси, потужно працює аграрний сектор, але маємо деякий спад у промисловому виробництві. Також М.Підболячний наголосив на необхідності безкомпромісно і системно боротися з проявами корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування, реагувати на це не формально, щоб уникати помилок. Насамкінець, Микола Васильович повідомив, що на часі непроста роз’яснювальна робота щодо процесу добровільного об’єднання територіальних громад Вінниччини в рамках адміністративно-територіальної реформи в Україні.