Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

Дата: 31.10.2018 16:00

31 жовтня 2018 року в актовій залі будинку рад відбувся онлайн-семінар Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування на тему «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування». В семінарі взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, заступник голови райдержадміністрації Вадим Шклярук, керівник апарату райдержадміністрації Лілія Сінкевич, керуючий справами районної ради Віталій Вільчинський, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, служб району, голови сільських, селищних рад, голови ОТГ, представник ефірного районного радіомовлення.
Перед учасниками семінару з вітальним словом виступили Олійник Анатолій Дмитрович – голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, Гижко Андрій Петрович – перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, Вікалюк Віктор Васильович – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.
Заслуховувались звіти з питань:
  • про додаткові заходи щодо утримання та експлуатації доріг місцевого значення та участі в цьому місцевих рад
  • про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, організація та фінансування фельдшерських пунктів
  • про формування проекту бюджету на 2019 рік
  • про порядок надання та виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби, вирощений в домогосподарствах населення
  • про модернізацію мережі закладів освіти, створення опорних шкіл
  • про нові правила оформлення житлової субсидії
  • про виготовлення проектно-кошторисної документації з розчистки малих, середніх та великих річок, права та обов’язки ОМС в сфері поводження з відходами
  • про порядок надання земельних ділянок водного фонду з користування на умовах оренди;
  • про основні вимоги до розробки Схем санітарної очистки територій населених пунктів, контроль у сфері благоустрою населених пунктів
  • про актуальні питання Закону «Про запобігання корупції».
Підвели підсумки роботи онлайн-семінару А.Олійник і В.Вікалюк, які наголосили на необхідності періодично проводити подібні заходи для вирішення нагальних проблем сьогодення в територіальних громадах області.