Апаратна нарада: акценти і доручення голови райдержадміністрації

Дата: 27.08.2018 12:45

27 серпня 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, секретаря Тульчинської міської ради об’єднаної територіальної громади Оксани Трач, Шпиківського селищного голови об’єднаної територіальної громади Миколи Криська, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради, інших державних установ і організацій.
У вступному слові В.Чуба підняв питання дисципліни, співпраці, ефективності роботи державних установ. «Райдержадміністрація має виступати модератором всіх процесів та змін, щоб жителям району жилося комфортно!» - наголосив керівник району: «Має бути посилений контроль за раціональним використанням коштів районного бюджету».
Про стан готовності навчальних закладів району до нового 2018-2019 навчального року доповідав заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий. Про підсумки збирання ранніх зернових культур в районі доповідав начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко. Про торгівлю харчами швидкого приготування у невстановлених місцях та МАФах надала інформацію начальник районного управління Держспоживслужби у Вінницькій області Юлія Щаблевська.
Голова райдержадміністрації детально цікавився станом справ у різних галузях економіки і соціально-гуманітарної сфери району, робив акцент на необхідності позитивного вирішення всіх проблемних питань, пошуку наявних резервів для наповнення районного бюджету тощо. За наслідками наради безпосередні виконавці завдань отримають відповідні протокольні доручення, виконання яких контролюватиме голова і заступники голови райдержадміністрації.