Апаратна нарада про плани перспективного розвитку управління Пенсійного фонду та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 05.09.2016 16:59

5 вересня 2016 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю представників районної та міської рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Голова райдержадміністрації у вступному слові повідомив про епізоотичну ситуацію в смт. Кирнасівка та проведені профілактичні заходи.
Далі учасники наради заслухали проекти карт пріоритетів і цілей управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі (презентувала начальник управління Алла Мельник)(гіперпосилання); Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (презентувала в.о. директора Ольга Капелюшна) (гіперпосилання). Підвів підсумки наради голова райдержадміністрації, повідомивши про найважливіші заходи, заплановані на поточний тиждень.