Апаратна нарада в райдержадміністрації: соціальний захист, податки, цивільна оборона

Дата: 13.02.2018 12:59

12 лютого 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

У вступному слові М.Підболячний подякував за успішне проведення колегії райдержадміністрації 8 лютого п.р. та оголосив перелік питань, які розглядатимуться на нараді. Про результати обласної колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації повідомив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач. Про стан погашення податкового боргу підприємствами та організаціями району доповів начальник Тульчинської інспекції об’єднаної Немирівської ДПІ Віталій Чуба. Про підготовку до проведення комплексної перевірки техногенної та пожежної безпеки Тульчинської райдержадміністрації комісією ГУ ДСНС доповів завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач.

Голова райдержадміністрації підвів підсумки наради, визначив конкретні завдання посадовцям.