Апаратна нарада в райдержадміністрації: завдання і контроль

Дата: 20.05.2019 11:23

20 травня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та забезпечення законності на території району за І квартал 2019 року доповідав начальник Тульчинського відділення Немирівського відділу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Василь Костишен. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач.

Голова райдержадміністрації зобов’язав активізувати роботу з ліквідації наслідків стихійних підтоплень ряду приватних будівель у населення, пошкоджень окремих ділянок шляхів сполучень у районі, проконтролював епізоотичну ситуацію, стан справ у підготовці до планового оздоровлення дітей району, забезпечення їх літнього відпочинку на базі місцевих закладів культури, організацію харчування та медичного обслуговування громадян під час проведення Фестивалю OPERAFEST TULCHYN (4 – 9 червня п.р.), та ін.

За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.