Апаратна нарада

Дата: 22.04.2013 16:01

22 квітня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік за участю голови районної ради Олексія Петровича Авраменка провів апаратну нараду із заступниками голови, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, ряду інших державних установ і організацій, редакторами районних засобів масової інформації, під час якої розглядалося питання попередніх підсумків акції «Чисте довкілля» (20 квітня 2013 року). Зокрема, в акції взяли участь 2185 осіб з числа державних службовців, працівників державних установ і організацій, учнів шкіл району. Люди прибирали територію навколо своїх службових споруд, закладів соціальної сфери, придорожні смуги головних шляхів сполучення, ліквідували 32 стихійних сміттєзвалища тощо. Далі розглядалися питання стану ремонтних робіт окремих закладів освіти, культури і охорони здоров’я, пріоритет яких визначено 8 квітня ц.р. під час візиту до району голови облдержадміністрації Івана Михайловича Мовчана. Про хід весняно-польових робіт в районі повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Степанович Паламар. Про серйозні проблемні питання в цій галузі, а також тваринництві наголосив голова райдержадміністрації А.Бузік, який звернув увагу присутніх також на важливості якнайширшої подачі оперативної інформації про поточну роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, позитивного вирішення проблемних питань, адекватної реакції на звернення громадян тощо. Для цього мають значно покращити свою роботу районні засоби масової інформації, в т.ч. сайт райдержадміністрації.