Атестація директорів навчальних закладів району та їх заступників

Дата: 10.04.2014 11:53

9-10 квітня 2014 року в Тульчинському районі завершується атестація педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів району. Вперше у 2014 році відбувається атестація керівників (директорів та їх заступників) навчальних закладів. На засідання атестаційної комісії ІІ рівня були запрошені педагоги, які претендують на встановлення чи підтвердження вищої категорії . Учителів - претендентів на присвоєння вищої категорії – 11, на відповідність раніше присвоєної вищої кваліфікаційної категорії – 37, на підтвердження педагогічного звання «Учитель-методист» - 8, на підтвердження педагогічного звання «Старший учитель» - 8, на підтвердження педагогічного звання «Вихователь-методист» - 1.
Вперше за багато років район посів ІІ місце в області за підсумками ІІІ етапу предметних олімпіад (32 переможці). Це результат роботи творчих педагогів , які атестуються в цьому році на вищу категорію.