Батьківські збори у Клебанській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 30.10.2018 15:48

26.10.2018 року на базі Клебанської СЗШ І-ІІІ ст.. за участі представників служби у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинського РЦСССДМ та Тульчинського відділу ГУ НП України у Вінницькій області відбулись загальношкільні батьківські збори. Виступивши перед батьками представники структур наголосили, що разом зі статусом батьківства громадяни набувають права й обов’язки, та несуть відповідальність за виховання і розвиток дитини. Ці права та обов’язки батьків детально висвітлені в Сімейному кодексі України, Законах України « Про освіту», «Про охорону дитинства». На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. За порушення обов’язків батьківства передбачена відповідальність.