«Бережи себе. Профілактика вживання алкоголю».

Дата: 28.03.2014 11:05

Цього тижня відбулась чергова зустріч фахівців Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з студентами Тульчинського ВПУ № 41. З метою проведення виховної бесіди на тему «Торгівля людьми. Рабство» до заходу був залучений головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управляння соціального захисту населення. Студентам був продемонстрований навчальний відеофільм «Станція призначення – життя. Торгівля людьми: це може статися з кожним». 22 студенти ВПУ пройшли анкетування з метою моніторингу знань на дану тематику та особистісного ставлення до такого явища як торгівля людьми. Після перегляду фільму відбулось обговорення, студенти активно задавали запитання, цікавились прикладами, наведеними фахівцями. Наступну зустріч з студентами заплановано провести в рамках профілактики здорового способу життя на тему «Бережи себе. Профілактика вживання алкоголю».