Безпека дорожнього руху на контролі в райдержадміністрації

Дата: 02.06.2016 15:58

31 травня 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. На порядок денний засідання було винесено питання про недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі району і підходів до залізничних переїздів та приведення їх у безпечний для руху транспортних засобів стан.
Виступили: перший заступник голови райдержадміністрації Побережник В.І., інспектор Немирівського ВП ГУНП Шняга П.В., начальник філії «Тульчинська ДЕД» Жмуд В.В., Тульчинський міський голова Весняний В.М.
За результатами засідання дано доручення: начальнику філії “Тульчинська ДЕД” (Жмуду В.В.) спільно з сектором Немирівського ВП ГУНП, головам міської, селищних, сільських рад продовжити роботу з ямкового ремонту та відновлення дорожнього покриття, забезпечити відновлення транспортних огороджень, дорожніх знаків та розмітки, зовнішнього освітлення, що постійно характеризуються підвищеною небезпекою.