Бібліотурне «Ходить осінь по діброві»

Дата: 02.10.2013 14:56

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України», Тульчинська районна бібліотека для дітей розпочала бібліотурне «Ходить осінь по діброві» по дитячих садочках міста. Традиційно, кожної осені проводяться такі заходи, які завжди є цікавими і корисними для дітей.
Перше бібліотурне, яке відбулось в парку «Слави», було проведено з вихованцями старшої групи дитячого садочка «Веселка», вихователі Кічко Надія Василівна та Горохолінська Тетяна Дмитрівна.
Бібліотекарі Лариса Березенкова, Людмила Штогрина, Валентина Ніцак розповіли дітям в ігровій формі про осінні місяці, квіти, овочі, фрукти, загадували загадки про осінь, а також грали в ігри:
  • «Веселий листопад»;
  • «Що на спинці в їжака»;
  • «У ведмедя у бору»;
  • «Хто більше збере листя».
Спритні та активні діти були нагороджені цукерками.
Перегляд літератури «Ходить осінь по діброві» теж зацікавив дітей яскравими новими книгами, журналами, а також осінніми квітами, овочами та фруктами.