«Біль наш довічний – Чорнобиль...»

Дата: 26.04.2016 09:20

25 квітня 2016 року в м. Тульчині відбулися районні заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. В актовій залі Тульчинської ДМШ зібралися представники влади, ліквідатори аварії на ЧАЕС, чорнобильці, громадські активісти, молодь. Хвилиною скорботного мовчання люди вшанували світлу пам’ять всіх жертв Чорнобиля за ці 30 років. Голова районної ради Олексій Авраменко, виступаючи на заході, підкреслив величність подвигу наших земляків, які в ті страшні часи зупинили і локалізували найстрашнішу на планеті ядерну катастрофу.
Далі О.Авраменко разом з першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Побережником і секретарем виконкому Тульчинської міської ради Лесею Косенко вручили великій групі ліквідаторів аварії на ЧАЕС, громадським чорнобильським активістам державні та галузеві ордени і медалі, почесні грамоти та інші нагороди обласного і місцевого рівня. Для учасників зібрання прозвучала тематична мистецька програма «Біль наш довічний – Чорнобиль...» у виконанні дитячих колективів та місцевих майстрів мистецтв.