БІЛОУСІВКА: обласний фестиваль народної творчості "КРОКОВЕЄ КОЛЕСО" імені К. Широцького та відкриття водогону

Дата: 26.06.2019 15:35

День розпочався з освячення двох свердловин водогону у селі Білоусівці та святковим відкриттям з перерізанням символічної стрічки.
Кошторис витрат на даний проект склав близько 3 мільйонів гривень.
Білоусівські господині з любов'ю роздавали власноруч випечений запашний коровай, а діти дарували гостям квіти.
Продовження свята відбувалося в дворі Білоусівської школи, де мешканці села гостинно приймали учасників та гостей обласного фестивалю народної творчості "Кроковеє колесо", який носить ім’я видатного громадського діяча, педагога, історика, краєзнавця, мистецтвознавця Костя Віталійовича Широцького.
Багато гарних слів, пісень і художніх номерів лунало на сце­ні, облаштованої на подвір’ї школи, а вздовж алеї розмістилися чудові світлиці з рукоділлям і власними виробами майстрів – мешканців територіальних громад Тульчинського району.
В заходах взяли участь заступник голови районної ради Надія Григор’єва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий, говний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Наталя Справник.