Бізнес-форум в Республіці Хорватія

Дата: 12.05.2016 09:21

З метою розширення ринків збуту та сприяння експорту товарів та послуг підприємств Вінницької області на ринок Республіки Хорватія 20 травня 2016 року у хорватському місті Спліт відбудеться бізнес-форум.

Заплановано проведення зазначеного заходу за таким розкладом: 19 травня (четвер) – прибуття учасників, 20 травня (п’ятниця) – основна програма бізнес-форуму, 21-22 травня (субота-неділя) – довільна програма за бажанням учасників заходу (неформальне спілкування тощо). Місце проведення форуму готель «Редісон Блю», що має достатні конференційні простори та номери для проживання учасників. Вартість проживання у названому готелі – від 110 євро за ніч на особу. Зарезервувати помешкання в готелі можна через його веб-сторінку за адресою: https://www.radissonblu.com/en/resort-split.