Борги з єдиного податку мобілізованих ФОП спишуть

Дата: 08.04.2014 14:34

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що з метою врегулювання питань щодо нарахувань авансових внесків для фізосіб - підприємців - платників єдиного податку першої і другої груп, що не здійснювали господарську діяльність на період мобілізації та не одержували дохід, керуючись ст. 101 ПК, контролюючі органи мають підстави вважати податковий борг платника єдиного податку, що виник внаслідок непереборної сили (форс-мажорних обставин), безнадійним податковим боргом, що підлягатиме списанню, але при цьому вказана категорія платників повинна буде надати підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому буде зазначено період перебування на зборах. (Лист Міндоходів від 24.03.14 р. № 6701/7/99-99-17-02-02-17.)