«Борітеся – поборете! Мені Тарас порадив у безсонній ночі…»

Дата: 15.01.2014 08:58

Стусівські читання під такою назвою відбулися у читальній залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тімірязєва. З року в рік вони об’єднують навколо себе цвіт місцевої інтелігенції, всіх, кому не байдужі українська культура та національна ідея: політиків, митців, учителів, письменників, науковців, студентську й учнівську молодь.

Літературно-мистецький захід, в якому взяла участь заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, на Вінниччині відбувається уже 26-й раз. Однак, за словами заступника голови облдержадміністрації, цьогоріч читання - особливі, адже відбуваються в рамках відзначення 200-ліття з Дня народження Тараса Шевченка. Відзначення ювілейної дати перебуває на особливому контролі Глави держави Віктора Януковича.
«Нині Стусівські читання – особливі. Читаймо його, дискутуймо, думаймо, звіряймо свої кроки за творчістю Василя Стуса. Сьогодні Вінниччина має свого земляка – Героя України, поета, великого Українця, яким пишається весь світ. Справою честі кожного українця є в цей день прийти на Стусівські читання, почитати його твори, поставити квіти біля пам’ятника Стусу», –наголосила Любов Спірідонова.