Боронити Україну – священний обов’язок

Дата: 31.03.2017 15:24

31 березня 2017 року в Тульчинській дитячій музичній школі згідно Указу Президента №44/2013 від 24.02.2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» та Наказу військового комісара Тульчинського районного віськового комісаріату №25 від 17.03.2017 року відбулись урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Побережника, військового комісара районного військового комісаріату Дмитра Слободянюка, керуючого справами Тульчинської районної ради Віталія Вільчинського, священника УПЦ, сільських, селищних голів, батьків призовників, працівників райдержадміністрації, представників районних ЗМІ, громадськості.

На урочистостях виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Побережник, військовий комісар районного військового комісаріату Дмитро Слободянюк, священники, батьки призовників. Виступаючі побажали майбутнім захисникам Вітчизни міцного здоров’я, успішної служби, мирного неба, Господнього благословіння.

Сільські, селищні, голови вручили призовникам пам’ятні подарунки. Для учасників урочистостей працівниками районного будинку культури підготовлено тематичну концертну програму.