Бронза Міжнародного турніру в місті Збараж

Дата: 28.09.2018 11:26

22-23 вересня 2018 року місті Збараж (Тернопільської області) проводився XIV традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2005-2006., 2007-2008 р.н., присвячений пам’яті Олександра Короля та Назарія Бойка. В змаганнях приймали участь збірні команди: Німеччини, Польщі, Чехії, Литви, Білорусії , Румунії, Молдови, Києва, Одеси, Львова, Чернівців, Камянець-Подільського, Коломиї (Ів.-Франк. обл.), Новоград – Волинський (Житом. обл.),Тернопіль, Рокитне, Борщів, Соснівка, Вишнівець (Терноп. обл.), м.Тульчин.
Загальна кількість учасників 180 борців. Наші вихованці в складі чотирьох борців прийняли участь у цих престижних змаганнях. Бойчук Іван 2006 року народження в категорії 29 кг здолав суперників із міста Соснівка (Терноп. обл.), міста Тернопіль і міста Львів, виборов бронзову медаль, посівши третю сходинку призового місця. На думку наших тренерів, Іван мав всі шанси поборотися в фіналі за перше місце. В сутичці з борцем міста Збараж, як не прикро, але місцеві судді зробили все можливе, щоб переміг збаржчанин, якого в фіналі впевнено здолав одесит і став чемпіоном в цій ваговій категорії. Всі призери змагань були нагородженні дипломами, коштовними спортивними кубками, красивими масивними медалями з барельєфами, зображеннями символіки міста Збараж. Ми вітаємо Бойчука Івана з третім призовим місцем і впевнені, що всі головні перемоги ще попереду, адже маємо вихованого, дисциплінованого, працелюбного і талановитого вихованця (тренери Опалінський Л.А. Ратушняк С.М. Попроцький М.В.).