Будьте уважні, погіршення погодних умов !

Дата: 27.02.2018 15:45

Відповідно до інформації Гідрометеоцентру та повідомлення ГУ ДСНС у Вінницькій області вдень 27-28.02.2018 по м.Вінниці та Вінницькій області очікується посилення північно-східного вітру, пориви 15-20 м/с, місцями сильний сніг, місцями хуртовина на дорогах буде утримуватиметься ожеледиця.
На реагування на дану інформацію керівником оперативного штабу Тульчинської райдержадміністрації Віталієм Побережником проведено термінове засідання оперативного штабу за участі керівників установ, організацій відповідальних за організацію безперебійної життєдіяльності та забезпечення функціонування інфраструктури району.
Заслухавши керівників служб району щодо їх готовності роботи в даних умовах В.Побережник зауважив на щогодинне інформування про стан роботи служб відповідальним особам згідно затвердженого графіку.
Звертаємось до власників транспортних засобів без потреби не здійснювати поїздки для забезпечення обслуговування доріг спеціалізованою технікою.